»Bonjour«

6. června 2009 v 15:06 | Rieuse |  Le petit carnet
Ahoj,

malý blázínek vás tady vítá :)
Jen pár úvodních slov, k tomuhle blogu. Nevím, kolik vás tu sem bude chodit, jestli vás to tu bude bavit, ale každopádně, tohle bude tak nějak můj svět... není to můj první blog a předchozí jsem měla 2,5 roku, ale byl takovej ,,umělej". Dávala jsem tam plno nakopírovaných článků a podobně a to už mě pak prostě nebavilo. Takže tenhle blog je čistě o mě, o tom co mě baví a zajímá. Budu ráda když se vám tu bude líbit, a samozřejmě, ten komu se tu bude líbit, bude ve své podstatě, něco jako já... takových lidí moc není, proto ráda některé takové poznám :)

Jinak, jak jste si asi všimli, blog je tak nějak ve francoužštině. Název blogu - defendre sa vie, znamená bránit svůj život. No a ten blog se tak nejmenuje jen tak pro nic za nic, ale pro to, že já jsem se rozhodla, že si svůj život bránit budu. A vy by jste měli taktéž.
No, moje přezdívka - Rieuse znamená Smíšek. Je pravda že v poslední době jsem takovej pesimistickej Rieuse, ale to se nějak přežije. Doufám že díky popiskovýmu menu se v té francoužšině neztratíte, nebojte, články budou česky :D

Prozatím končím, a zdravím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.