Astro portrét

29. srpna 2009 v 14:56 | Rieuse |  Angelot
Dneska jsem u Silmarilli narazila na tenhle horoskop a zajímalo mě, co by mi mohlo vyjít, schválně, jestli to bude sedět. Sedí téměř dokonale. Uplně jsem koukala, nemohla jsem pochopit. Jestli chcete, najdete net nest tady >> Osobní horoskop a astroportrét zdarma

Astro portrét - verze zdarma - žena

Pro: Andrea F...

Narozena: 1.7.1993

Úvod

Astro portrét je zpracovaný na základě přesného postavení planet v momentě vašeho narození. Horoskop může odhalit vaše jedinečné možnosti, schopnosti a skrytý potenciál pouze na základě studia všech prvků horoskopu, tedy planet ve znameních i v domech, jejich vzájemné aspekty a samozřejmě i ascendentu. Astro portrét je pouze krátkou ukázkou a propagací plné verze analýzy horoskopu. Pokud se o sobě chcete dozvědět více, objednejte si u nás Analýzu nativního horoskopu. Tam na 27-32 stranách zmapujeme vaši osobnost a odkryjeme její silné i slabé stránky.

Váš charakter a osobnost

Postavení vašich osobních planet ve vodním a ohnivém znamení ukazuje na složitou osobnost. Jste citlivá, laskavá, nápomocná a přátelská. Vzhledem k tomu, že máte citlivé a zranitelné nitro, v neznámém prostředí se obvykle chráníte a působíte odměřeně. Jste však také společenská a komunikativní a jste ráda tam, kde se něco zajímavého děje. Vaše nálady jsou proměnlivé a nepředvídatelné. Pravděpodobně se u vás období euforie střídá se smutkem či depresí. Důvody změny vaší nálady mohou být leckdy nesrozumitelné. Jste citlivá na změny počasí či atmosféru prostředí, ve kterém se pohybujete. Zneklidňuje vás obava ze ztráty vztahu či strach z chudoby. Čas od času se potřebujete stáhnout do samoty, kde se vyrovnáváte se svou nejistotou či smutkem. Pro vaši citovou stabilitu je důležité finanční zabezpečení, domov a přítomnost rodiny. O své blízké se staráte s mateřskou péčí. Dělá vám dobře, když vás okolí potřebuje. Zajímá vás historie a tradice. Ke starožitnostem a vůbec k majetku po svých předcích máte sentimentální vztah. Jste ambiciózní a obvykle přesně víte, co chcete. V momentě, když toho dosáhnete, držíte se daného stavu. Bezpečí a jistoty jsou pro vás velmi důležité. Vaše chování i vyjadřování většinou postrádá přímost a srozumitelnost. Sáhnete i k manipulaci, pokud tím získáte, co potřebujete. Ačkoliv chcete být blízko domova a nerada se stěhujete, máte zálibu v cestování a objevování nových kultur. Vždy se však budete vracet do bezpečí svého domova. Schopnost empatie a potřeba být užitečná by vás mohly přivést k práci pro veřejný sektor či sociální služby. Máte skvělý instinkt pro vhodnou investici a ten byste mohla využít v obchodu. Mohla by z vás být dobrá makléřka či odbornice na nemovitosti. Mohla byste se uplatnit i ve finančnictví. A v neposlední řadě byste mohla využít své představivosti a kreativity v nějaké tvůrčí činnosti. Zřejmě budete mít blízko k hudbě, malířství, psaní či filmu. Máte podnikatelský talent, který však omezuje váš strach z finanční nejistoty.
V neznámém prostředí se chováte formálně. Jste spíše plachá a projevujete se rezervovaně. Necháváte ostatní, aby mluvili, a mezitím je zkoumáte a hodnotíte. Neujde vám jediný detail. Analytický přístup používáte i v životě. Chcete všechno nejdříve prozkoumat, získat dostupné informace a teprve potom se rozhodnete, co je pro vás nejlepší. Jste manuálně zručná a ráda pracujete s přírodními materiály. Určitě jste výborná zahradnice, dekoratérka či kuchařka. Zdraví je další oblast, která vás zajímá. Díky péči o sebe si dlouho uchováte půvabný a mladistvý zjev. Jenom si dávejte pozor, aby váš zájem o zdraví nepřerostl v posedlost. Z vašeho života by se vytratila radost z každodenních maličkostí.
Nějakým způsobem dokážete vycítit, co si ostatní myslí. To vám napomáhá v navazování dobré komunikace s lidmi. Máte skvělou paměť a lehce se učíte. Kontakt s druhými lidmi vám napomáhá rozšiřovat obzory. Vedení potřebujete pro svůj vnitřní pocit jistoty. Mohla byste mít i talent k psaní. Vlastníte dar obrovské představivosti. Udržujete dobré vztahy se svými příbuznými, protože vám to poskytuje citové bezpečí. Především vztahy se ženami z rodiny jsou pro vás důležité.

Váš charakter - stinná stránka

Každodenní život s jeho požadavky na organizování, zařizování a plánování rutinních záležitostí vás frustruje. Cítíte se jimi omezována. Na druhou stranu pravidelnost a rituály ve svém životě potřebujete, dodává mu to řád. Pokud je nedodržujete, nastává chaos nejen ve vašich osobních záležitostech, ale i ve vašem zdraví. Obvykle máte strach z lékařů a jakoukoli návštěvu dlouho odkládáte. To může neblaze působit na váš zdravotní stav. Pravidelný režim, dostatek spánku a správné stravování budou mít dobrý vliv na účinné fungování vašeho těla.

Ve stejný den jako vy se narodili:

Estée Lauder (1906) - zakladatelka kosmetické firmy
George Sand (1804) - francouzská spisovatelka
Liv Tyler (1977) - americká herečka
Pamela Anderson (1967) - kanadská herečka
princezna Diana (1961) - princezna z Walesu
Sydney Pollack (1934) - americký režisér
Vladimír Ráž (1923) - český herec

Poloha planet v okamžiku narození

PlanetaVe znameníV doměPoloha
sluncerak10.9° 33'
měsícstřelec3.7° 25'
merkurrak11.28° 15'
venušebýk9.25° 4'
marspanna12.4° 41'
jupiterváhy1.6° 5'
saturnvodnář6.29° 57'
urankozoroh4.20° 39'
neptunkozoroh4.20° 3'
plutoštír3.23° 0'
ascendentpanna22° 58'

Aspekty planet

PlanetaAspektPlaneta
měsíckvadrátmars
urankonjunkceneptun
sluncekvadrátjupiter
měsícsextiljupiter
venušeopozicepluto
sluncesextilmars
uransextilpluto
neptunsextilpluto
merkursextilvenuše
marsopozicesaturn
venušekvadrátsaturn
venušetrigonuran
venušetrigonneptun
merkurtrigonpluto
měsíckvadrátsaturn
saturnkvadrátpluto

Elementy

ElementHodnota elementu
voda6
vzduch6
země9
oheň3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucett Lucett | Web | 29. srpna 2009 v 15:24 | Reagovat

Taky jsem si to dělala a nechápala jsem, jak to mohlo vyjít TAK přesně. PRostě... čuměla jsem =D

2 Yanny, bývalá Janička Yanny, bývalá Janička | Web | 2. září 2009 v 17:24 | Reagovat

Ahojky!
Ano, jsem to já. :) Janička, majitelka blogu: janciky.blog.cz.
Říkala jsem, že blog přesunu a to se taky stalo.
Takže bych tě ráda pozvala na svůj zcela nový blog, který najdeš pod adresou: www.yan-ny.blog.cz.
Ale musím tě upozornit, že nemůžeš čekat zázraky... Ještě jsem neměla čas, abych stvořila rozcestníky a nějaký pořádny desing, takže je to všechno zatím provizorní. Ale jde přece o ty články. :)
Takže budu opravdu moc ráda, když můj blog navštívíš a zůstaneme se mnou i nadále SB!

3 Yanny, bývalá Janička Yanny, bývalá Janička | Web | 11. září 2009 v 21:11 | Reagovat

Ty krávo... :D
To není možný! To tak sedí!!!
ááá... nemožný!
Asi na tý astronomii opravdu něco bude... dám si ten svůj výsledek taky na blog :)

4 Lucett Lucett | Web | 2. října 2009 v 20:42 | Reagovat

Zlato, ty už nepřidáváš? =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.