»Aujourd'hui?

13. prosince 2009 v 19:19 | Angelot |  Le petit carnet
Dnešek?

Za moc :) Krásnej den, fakt že jo :) V osm ráno mi zazvonil budík :) Dvakrát jsem ho musela odložit páč vstávat? Ani mě nehne! :D Tak 8:20 jsem se konečně jakš takš vyhrabala z postele. Nachystala se, nasnídala, oblíkla a to tak že teple, hezky i rukavičky, čepičku a zimní botky a vyrazila na vlak! :)
9:18 Jsem nastoupila do vlaku za Mišpulínkem, Nikolkou a Janičkou a vyrážíme směr Brno! :) Cesta tam, za moc, smích smích a smích! :) Btw, kráásně sněžilo :) Dojeli jsme a v té chvíli jsme zjistila že nejvíc se tam vyznám asi já. Takže na bus a směr olympie :) V autobuse nejvíc výtlemovky, když jsem se dostaly k tomu, že chceme ideálního kluka v ideálním autě :D Debata za všechny prachy :D No v olympii směr kino. S Miškou jsme se jaksi rozhodli že nahoru půjdeme po jezdících schodech co jedou dolů :D Dostaly jsme se do výšky pěti schodů, dostaly záchvat smíchu a rači šly na ty druhé, Janička s Nikolkou mezitím koupily lístky :) Tak jo, lístky by jsme měly, co teď? Tak to jelo, prolítnout obchody, zkritizovat, pochválit, proletět knihkupectví, hračkářstí a na pizzu!! :d Výýýborná, ale bylo jí moc :D Přejezená jako sviň! :D No ale co jsme neudělaly. Dobře, prvně jsme spáchali jakousi hygienu páč Andrejka byla jak to prasátko a pak jsme letěly do meka na čokoládovýho Shakea :D Ten kluk z nás byl dobře paf :D NO jo, ale kam s tím? Tak jsme si stouply k zábradlí, každá do pusy brčko a pozorovaly jsme lidi a hodnotily :D Pak jsme kravily s těma svítícíma blbostma a nakonec že musíme dát akci jojo! Takže valíme do hypernovy :D Jo, půl hodiny se rozhodovat který bonbóny! :d Nikolka z nás byla dobře šílená :D Nakonec Lipo čočky, JoJo medvíci a Lékorky :D Hmm, ňam :D Zaplatit, rozpočítat, to bylo taky za moc a pak jsme se šly ještě kousek projít :) Potkaly jsme Kačenku s Klárkou a šly dál :D Pak že jdeme nahoru. Vlezly jsme do hračkářství pže tam byly schody, ale zjistili jsme že nás to vezme nahoru do uzavřeného prostoru. No vymotávaly jsme se s tama půl hodiny :D úspěšně v kině a podívaná může začít :D Asi tak - smích, smích a smích. Jo, mimochodem - New Moon! Jakože, dle našeho názoru to bylo o dost lepší filmové zpracování než jednička, ale smích za moc :D Některé scény byly prostě povedené - skvělý hlášky a některé prostě nepovedené, takže taky smích :D Nejlepší když si Miška stěžovala jak Edward zaparkoval či má věta nakonec ,,Tak už to řekni!" :D Jo. Celou dobu jsme se teda smály jen my, ale neva :D Hlavně že jsme si to užily! :D cesta busem taky luxus. Až na vlaku se to pokazilo :( Andrejka neumí vyhledávat spojení a nedošlo jí, že holkám nenavazuje autobus, takže průser, ale snad vše dobře dopadlo :) Krásnej den to byl :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiLeynQa MiLeynQa | Web | 13. prosince 2009 v 19:24 | Reagovat

awůj těšíš se na christmas??

2 Silmarilli Silmarilli | Web | 18. prosince 2009 v 11:39 | Reagovat

heh :D:D krásnej den :D už jsem takovouhle šaškárnu dlouho nezažila...docela mi to chybí..´jinak...ideální kluk s ideálním autem najdete leda tak v kině na filmovém plátně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.