»Le jour de Angelot

15. prosince 2009 v 19:32 | Angelot |  Le petit carnet
Andilkův den :)

Dnešek? Docela fajn :)
Měli jsme nadevátou, takže jsem dvě hodinky skejsla v bufetu s Nikolkou a Adriankou, dobře pokecala a šíleně nadávala že ten děják neumím. Fyzika. Pohoda, zkoušel Curkouška ( jako dycky ,,Já to neumím." - zkoušení - ,,máte za jedna" ) :D:D No jinak fyzika normál. Děják a písemečka :D Andrejka měla kráásnej tahák :D Velký jako kráva, ale ani jednou do něj nekoukla, vypadá to že věděla vše :)
Matika! Logaritmy! Nechápu, nepobírám, nesnáším, nechci! :D Všichni ve třídě to děsně milujeme hele :D Dobře, přežili jsme :D Horko těžko, ale jo. No a pak jen čejina, dostala jsem 2- z písemky, takže 2 a to je dost dobrý :) poslechlli jsme si zbytek referátu na F.L.Věk a mohli jsme jít domů :) Na vlak s Nikolkou... best :) Skvěle jsme si pokecaly, zase zjistily, jak jsme stejný a jely jsme domů :) Zastavila jsem to in Slavkov, koupila si ryfle, vybrala dárek pro kámošku, koupila loupáček k obědu a jela domů :) Vlezu do autobusu, a ten řidič na mě čumí jak na svatej obrázek :D Jsem mu chtěla ukázat průkazku. Celou dobu na mě čuměl a pak jen ,,Neznáme se odněkud?" :D Jo, dobrý, asi jsem ho očarovala :D
No dojela jsem domů, koukla na matiku, ajinu, pak zjistila že matika mi je k ničemu a teď tu sedím a píšu :D Vlastně se skorem nic nestalo :)
Jo, ještě píše ten člověk co mě tak strašně ,,miluje" :( Jediný blbý na dnešku, už mi leze krkem...

Co vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silmarilli Silmarilli | Web | 18. prosince 2009 v 11:41 | Reagovat

prej dobrý asi jsem ho očarovala :D to víš třebas tě chtěl sbalit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.