»Salut!!! :) «

11. prosince 2009 v 14:34 | Rieuse |  Le petit carnet
Zravím vás,

moji milí drazí šmoulíkové :P
Jsem se po dlouhé době zase dostala k blogu, to zíráte, co? Já taky, ani nevíte jak, ale prostě... my to zase tak trochu chybělo, zase se mi trochu zastesklo :)) Psala jsem sem naposledy jooo dávno, ale nevadí. Vlastně to asi píšu sama sobě, ale nevadí, hlavně že mě to baví, hlavně že se cítím fajn :))
Prostě, tenhle školní rok. Já nevím. Je to zvláštní :) Zatím přežívám, prospěch není až tak zlý, jen z Fyziky a ze Zeměpisu mi vychází 2- jinak jedničky dvojky... spíš dvojky, ale neva. :)) No taneční už máme za sebou a uvažuju že o tom vám napíšu zvlášť článek a kdyžtak dohodím fotky :))
Jinak, momentálně jsem nemocná, malinko, včera jsme měli koncert. Waaa, Mikuláška dopadla úžasně. Nikdy jsem to tak nezazpívala a teď když onemocním tak z toho mám největší strach a ono to dopadne nejlíp! Achjo, tomu se nedá rozumět :D To je prostě můj úžasnej pocit :))
NO, dneska jsem po týdnu se dokopala k tomu abych šla do školy :D Jo, je nás tu dneska 15, takže luxuuus :D:D Z ničeho jsem nebyla zkoušená, jen psala písemku ze zemplu, pohoda, celý blbě :D:D No, teď si odsedím do konce hodiny zav a pak valím domů. O půl čtvrtý jsem doma, zkouknu Mrazíka :P připravím si věci a poletím do klubu :))) Jo, těším se tam, moc :* Za těma lidma a za tím kouzelným úsměvem co na něj myslím už od konce prázdnin :)) No jo, no jo, já vím, jsem ztracená, beznadějně zamilovaná... možná, ale to vadí? Pochybuju :) Mám svůj život ráda... teda, miluju ho :))

Tak jo, tohle byla jen taková rychlá vsuvka z hodiny, vykecat se a podělit se s vám o svojí radost ze života. škoda jen, že tady nemám moc se s kým podělit, díky bohu za ty lidi tady, kterým se snažím darovat jeden úsměv za druhým :)) Baví mě to :))

Tak jo, Zasněnej Andílek se s vámi loučí :* <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silmarilli Silmarilli | Web | 11. prosince 2009 v 17:06 | Reagovat

Páni ty ses tu ukázala :D trošku zírám...ale nevadí....mimochodem tenhle rok je zvláštní v mnoha ohledech

2 Citronový Lipo Citronový Lipo | Web | 12. prosince 2009 v 22:32 | Reagovat

Hele bobe... Já ti teda něco povím... Eh... To sem zas vypustila nějakou sračku z pusy. Nooo. Jsem ráda že jsi zpět. A šlus. Konec. Spadla zóna.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.