»Bonjour...

1. března 2010 v 20:39 | Angelot |  Le petit carnet


Zdravím, po dlouhé době :)
Tak jak se máte vy moje telátka? :P
Ani nevím kdy jsem tu byla naposledy, ale řekla jsem si, že bych se tu mohla ukázat, i přesto, že tento blog již dávno upadl v zapomění.
No za poslední dobu co se stalo - ani nevím... ani nevím co jsem vám kdy řekla, kdo si to má pamatovat? :D a číst si články po sobě? :D
No každopádně, znáte to, vyhrabete se z jedné nešťastné ,,lásky" a spadnete do další :D Ikdyž o lásce jako takové tu pravděpodobně mluvit nemůžu, páč to se mi povedlo jen jednou.

Ani nevím, jestli jsem vám říkala o školním plese... ? :) Protože jestli ne, tak vám musím minimálně říct, že to byla jedna z nejúžasnějších nocí v mém životě. Bylo to dokonalé,
krásné a užásné... A já se cítila šťastně jako dlouho ne.

No a pak se možná stalo plno věcí, ale co je nejdůležitější? Moje GFP. Miluju svoji partu, nade vše miluju ty lidi. Dnešek byl úžasnej? Takovej skoro jak léto. Uplně jsem si to vybavila,
prostě dokonalost, zábava, smích a to jen tak, bez ničeho, ale užili jsme si to parádně, už se mi po tom všem děsně stýskalo. Je to tu, je to zpět :) Krása :)

Mimochodem, my teď máme jarní prázdniny, vy/ty? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Xx..Br0skviCzQa..xX SB with <3 Xx..Br0skviCzQa..xX SB with <3 | Web | 5. března 2010 v 17:25 | Reagovat

Ten ples musel být opravdu nádherný! Příští rok na střední v prváku už mě to možná taky čeká.. ale zatím si to vůbec nedovedu představit...

trošku jsem nepochopila jednu věc.
Výňatek z tvého článku: ,,No každopádně, znáte to, vyhrabete se z jedné nešťastné ,,lásky" a spadnete do další :D Ikdyž o lásce jako takové tu pravděpodobně mluvit nemůžu, páč to se mi povedlo jen jednou."

Jak jsi to myslela, když jsi napsala "O lásce jako takové tu pravděpodobně mluvit nemůžu, páč to se mi povedlo jen jednou." ??? Je to příliš soukromé nebo o tom jenom nechceš mluvit? Sorry, že se tak ptám.. jen mě to tak zaujalo :)

2 Angelot Angelot | Web | 14. března 2010 v 13:25 | Reagovat

Takže, na ples se zaručeně těš, protože ten můj byl nejdokonalejší a nikdy nezapomenu... no a myslela jsem tím... že asi to co cítím teď ještě není láska... ale to bylo když jsem psala ten článek, teď se cítím trošku jinak :( A to mě docela mrzí, ale co se dá dělat :) někdy ti to třeba pořádně vysvětlím na icq, jestli budeš chtít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.