»Le cinema

4. března 2010 v 19:55 | Angelot |  Le petit carnet
Zdravím :)

Ako sa máme?
Dnešek? Luxus akce :) Cukrů akce <3 :)
Takže, sebrala jsem se, vzala prachy a letěla na vlak, tak Cukroušek a jedeme do Brna :) dojedem, směr Olympie. Ehm, takááá fronta... dojdeme k okýnku ,,Dvakrát Alenka v říši divů, ne 3D" ,,číslo rezervace?" ,,Nemáme." ,,Vyprodáno."
No sakra, to bylo na vraždu. Tak telefon ,,Alenko? Zkus nám zarezervovat lístky" :D Povedlo se :D Ten chlápek místo ,,Ne 3D" rozuměl ,,Na 3D" a nechtěl nás pustit :D no fuj taký šoky. Tak jsme koupily lístky, šli se najíst → KFC vtězí :D a do hypernovy na klasickej nákup :D Zastavit se u bonbónu byla sakra chyba - takže nás nákup → višňová čokoláda figaro, jojo arašídy v cukru, banánový a pomerančový lízátko, dva čokoládový kournouty a dvě matonky :) Aaa, to zas bylo něco, špantě mi je :D
Pak samotné kino → Ano, ano, ano... jak se dalo čekat, Tim Burton, Johny Deep, Helena a Anne → dokonalej film :) a nejkrásnější kocour :) Takže krása, spokojenost největší :)
Pak šup na bus, koupit jízdenku, na Josefskou na pizzu, na vlak a jedeme domů. Ve vlaku jsme spráskaly arašídky a jsem doma :)

Krása, spokojenost s dneškem :) a určitě hodím info o Alence :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Xx..Br0skviCzQa..xX SB with <3 Xx..Br0skviCzQa..xX SB with <3 | Web | 5. března 2010 v 17:17 | Reagovat

Jéé tak to muselo být úžasný! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.