»Le chemin de fer de montagne

12. května 2010 v 17:36 | Angelot |  Le petit carnet


Tak jsem zase tady :)

To jste rádi co? :D Zase jde nějaká blbá holka otravovat vaše životy :D Ale vlastně ne, vám to může být fuk, jestli chcete, stačí tenhle článek prostě přejet ale popravdě zde téměř nic než takového články nenajdete :)
Zas a opět mám o čem vykládat a to o věcech humorných i o věcech co mě štvou, jako vždycky :) :/
Prvně k dnešku. Jak určitě víte, dnešek je den boje proti rakovině, nebo něco na ten způsob (respektive je to proti rakovině, ale nevím jak se ten den jmenuje :)) no a naše škola zase samozřejmě prodávala ty malý žlutý kytičky :) Pověřena byla naše třída a my s Miškou vyrazili dopoledne od polikliniky po obchod (jaksi bohužel všechny ostatní dopolední úseky už byly zabrány) a tak jsme vyrazili. Popravdě to šlo dost těžko, protože tam moc lidí nechodilo a hodně bylo docela neochotných. Ale někteří byli vyloženě vtipní :D Třeba jsme se ptaly jedný holky a ta holka ukázala rukou ve které měla peněženku na parkoviště a zahlásila ,,Holky, já mám peněženku v autě!" :D Tak jsme jí nechali být, očividně s námi nechtěla mít nic společného, ale smáli jsme se jí slušně :D Pak když nám tam jedna paní začala domlouvat kšefty a přivedla nám další dámy svého věku (70 let ? :)) a my měli chvíli o zákazníky postaráno.
Mohla bych vykládat a vykládat. O štědrým chlápkovi který nám dal místo dvacky 200 Kč :) O paní co si koupila 5 kytiček, protože tím sama prochází, o vtipném pánovi, co ,,pěstuje kytičky" (vytrženo z kontextu), nebo o úžasných roztomilých dětech co si od nás nadšeně kupovaly kytičky ale pokud vás to vůbec trochu zajímá, tak až tak moc si myslím že ne :) Každopádně dobrej pocit z toho člověk alespoň trochu má, když vidí jak někteří lidi dokážou být hodní a milí a když sami přispějete, máte pocit že jste pro ty lidi něco udělali. Jedna dvacka je nic, ale když se prodá těch 250 kytiček za dvojici, někomu to pomůže! :)
Tohle byla ta z části humorná a usměvavá část, bohužel taky trochu smutná.

Teď dostat ze sebe vztek.
Ach jo, zdá se mi to, nebo vážně mluvím v poslední době o tom samém? Anooo, moje rádoby NK :D (Och, och)... pardon, já vím že občas budu znít hnusně, ale mě už to štve. Když někoho prostě milujete a máte pocit že on je s váma pouze z povinosti, nebo vás bere jako jistotu? Nevím... nevím ani kde začít, na co si stěžovat. Jsou to třeba malichernosti, ale jsou to věci, na kterých mi záleží :( Jak třeba víte, zpívám a měli jsme ten koncert v Křižanovicích jakožto AD HOC TEAM. Ona o tom věděla. Věděla taky jak moc mi na tom záleží. Den předtím měla být oslava narozenin a mamka mě na ni nepustila, protože jsem byla nachlazená. Ve vlastním zájmu jsem se toho raději vzdala, abych nepadla na to vystoupení. Nakonec mi bylo vmeteno do ksichtu, že mám radši ,,stupidní zpěv než své přátelé!" :D Pardon? Výsměch :D Záleželo mi na tom, ano... ale neříkám že je to pro mě důležitější než přátelé a že jsem zmeškala jednu oslavu? Ještě jich bude... No jo, ale Andrejka naivka si myslela že jí její nejlepší kamarádka třeba popřeje hodně štěstí, ať se nám to povede a podobně. A popřála? Ale houby. Ještě mi volala že oni jdou ven a jen tak mimochodem jestli jdu taky (takovéto volání z povinosti, páč to někdo řekl) a já že mám to vystoupení, načež mi řekla jenom ,,Aha, tak čau." Zamrzelo, jediné štěstí, že jsou lidé co na mě mysleli, přátelé co se na mě byli podívat, co mě podpořili, co mi popřáli hodně štěstí a drželo mi palce. V tu chvíli mi rozhodně přišli víc jako přátelé než ona. A proč? Protože od nejlepší kamarádky očekávám, že mě bude podporovat a chápat. Že mi bude přát štěstí a bude ráda že se mi plní můj sen. Ne, místo toho jsem stále ta špatná.
Stále jsem však zůstávala naivní a doufala že se druhý den zeptá jaké to bylo, jak se nám to povedlo, jestli jsem si to užila a podobně. Jediná otázka ,,Cos to měla na sobě?" :D Hodně jí toho zajímalo... :D
Nevadí, vlastně víte, zaačínám být ráda, příliš mě to svazovalo, stávám se tou co dřív, tou co chtěla ona, ale bez ní... ta se spoustou kamarádů, ale ta uzavřená, ta svá a ta co si jde za svým snem.
Mimochodem se moc těším na dny Slavkova, kde mě možná příjde podpořit Lucinka (kéž by to vyšlo :*) a pár lidí ze školy pravděpodobně taky. Možná aji někdo z party, ale pochybuju že ona jo.
Nevadí mi to, budu tam mít je, budu tam mít své přátelé a kamarády a parádně si to užiju! :)
Těším se jako malá, je to další krok kupředu, je to další krok k mému snu. Je nádherné mít sen a ještě nádhernější si za ním jít. Čert vem všechny kluky, já mám svůj zpěv a své přátelé! <3 A můžu vám říct že to nadevše miluju.
No a článek už je příliš dlouhý jak tak koukám, což je vlastně dobře, páč už zde nechci nikoho zatěžovat těma problémama, které jsem původně měla vplánu napsat, ale takhle se mi už dostatečně ulevilo :)

Jen tak mimochodem, jedna fotečka AC HOC TEAMu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silmarilli Silmarilli | Web | 13. května 2010 v 19:55 | Reagovat

Jsem si najivně myslela,že čím budu starší tak i mí kamarádi dostanou rozum,al často narážím na stejný problém jako ty. Některé holky prostě jen tak nedospějou a těžko takovýhle věci pochopí...někdy si říkám...chovat se tak k nim i já...tak už by mě nakopali...:)

2 Kamča/ Kamica Kamča/ Kamica | Web | 15. května 2010 v 19:49 | Reagovat

To je super kolik kytiček jste prodali :)
A ta "nej kámoška" asi nebude moc dobrá kámoška jak vidím.. takhle se opravdu nejlepší kámoška nechová =(
A máš pravdu! Čert vem všechny kluky. Zpěv a ti opravdu opravdoví kámoši to jistí vždycky! ;)  
p.s. nádherná fotečka :) sluší vám všem mooc <3 :)

3 Rose♥♥♥Blacková Rose♥♥♥Blacková | Web | 22. května 2010 v 9:55 | Reagovat

9:30 PáRtY na mém blogu! Může přijít kdokoli! Byla bych ráda kdyby přišlo co nejvíce lidičééQ!!Rozesílej tuto pozvánku plss dále!Kuju
Rose♥♥♥Blacková

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.