Červenec 2010

»Je suis idiote!

24. července 2010 v 15:40 | Angelot |  Le petit carnet
Já jsem blbá!

Zdravím, už jsem vám chyběla co? :D
No je mi to jasné :D Ani nevím co bych psala :D Tak nějak jsem uplně, vyfluslá. Ono, ne že by nebylo o čem psát, ale jsou věci, které by si člověk přeci jen měl nechat pro sebe, takže si je asi pro sebe taky nechám. Tak proč to sem vůbec píšu? Protože musím. Protože jinak bych se asi nevzpamatovala. Protože jinak by mě to zabilo. Potřebuju se vykecat a to i tak, že vlastně nic neřeknu.
Jinak, usmířila jsem se s partou, ale ani nevím, jestli jsem vám říkala, jak moc jsem se s nima pohádala. Jenže stejně. Všichni v pohodě, vzali mě. Ale pocit je stejně... nevím, bavím se teď spíš s lidma s kterýma jsem se nebavila. S jinýma klukama. Sakra, kdy jsem šla naposledy ven s holkou vyjímaje Páju? :D Ale, jsem ráda že je mám a že je tam Davča s Pájem a že si s nima rozumím. Jen mě mrzí že s Pájou tolik ne. Mám pocit, že mě chvilku bere a chvilku nebere. Asi mi hrabe. Asi mi brutálně hrabe :D
A teď jedna otázečka? Proč, když jsem několik let opatrná jak idiot, žádného kluka k sobě pořádně nepustím, páč se bojím že mě zase využijou nebo tak, tak mi řekněte proč si potom k sobě pustíme jednoho se sladkým úsměvem, aby se dostal někam, kam odmítám kohokoliv pouštět jen tak? A pak najednou jsem na sebe naštvaná a mrzí mě, že jsem se chovala tak, jak jsem se chovat neměla... to jsem pak přece houby anděl.

Ach jo, jdu si užívat ty zamračené prázdniny s pocitem totálního debila.

Mějte se, smějte se, mám vás ráda :* :)