»Vie

1. září 2010 v 20:40 | Angelot |  Le petit carnet
Ahoj! :)

Omlouvám se, strašně dlouho jsem tu nebyla, ale teď nějak... nevím, s radostí jsem vypla fb, po té co jsem si poslechla jednu písničku a zjistila, že ten kluk má pravdu ( http://www.stream.cz/video/510829-pisen-o-ceskem-facebooku ) a jsem tu. Už jsem pár dní přemýšlela, že bych se tu měla objevit, že mi to tu chybí. Začala jsem vzpomínat na doby, kdy jsem na blogu byla každý den, vždycky jsem měla co napsat, vždycky jsem se potřebovala o něco podělit s tou hrskou lidí, co tu byli a četli to. Měla jsem vytvořenej svůj vlastní svět, do kterého mi nikdo nekecal a bylo to vlastně fajn (ano, virtuální svět jako takový není uplně fajn, ale trocha ho snad neuškodí :) )

Tak teď abych ale popovídala k tomu, co se dělo ceeelý prázdniny, k tomu jak se cítím, no všechno to potřebuje ven :P
První týden prázdnin jsem jela na tábor jako instruktorka - měli jsme tam dvacet dětí a to ve věku asi 11 let +,- ... byla to paráda. Ty děti mě měly rády a já zbožňovala je. Byli úžasní, nasmála jsem se s nima jako blázen. S nima a se svým úžasným bratránkem, který byl se mnou jako instruktor a s nímž jsem po celý týden sdílela stan a smála se jak blbá. Je to nezapomenutelnej zážitek (A jestli vám sem o táboře píšu podruhé, tak se omlouvám :D )
Pak jsem se vlastně vrátila a usmířila s těma dětskama, jak jsem říkala. Bylo to skvělé, mít s kým chodit ven, trávit s nima většinu času. Cítila jsem se zase skvěle :)
Davídek - parchant - mě sice šikanoval, ale to on dělá furt, tak už si začínám zvykat :D
Pak jsme tu v srpnu měly hody - aaa, byla to parádní akce a Tadýsek (nejlepší kamarád a člověk, na kterého vživotě nedám dopustit, po té čím jsme si spolu prošli a hodně nás sblížili prázdniny) se mě zeptal, jestli s ním nepůjdu stárkovat. Odpověď je ano :D Jdu, jdu na hody... ano, těším se jako blázen :)

A teď co se mi nelíbí. Ten guláš v hlavě. Ten otřesný guláš. Aaa, ti kluci, to je na zabití, že? :D Ale já vážně, nechápu se. Perou se mi v hlavě dva a vyhrává ten, u kterého bych to za žádnou cenu neočekávala. Ale stejně je to fuk. Perou se jen v mojí hlavě, avšak ti skuteční jsou mimo můj dosah :( Tohle mě jednou zabije.

A nakonec to co mě tak rozproudilo a dodalo mi parádní náladu - zpívání. Miluju, miluju a miluju zpěv - vy už to samozřejmě víte, páč vám to cpu pořád dokola... aleee, dneska jsem zjistila, že mě čeká vystoupení 17. 9. v Křižanovicích a pak hned 2 v Brně :) Mmm, kdo příjde 9. 10. na svoboďák? :D No každopádně, učitel je ten nejlepší učitel, zítra máme zkoušku a mě bylo odpuštěno :D Mě, milé dcérečce :D Nechápu jak můžu být tak nadšená, ale prostě jsem, prostě to miluju a prostě bez toho nemůžu žít. ♥ Takže, říkejte si třeba že jsem blázen, ale já tím žiju!

No a nakonec nějakou písničku - téhle se teď nemůžu zbavit :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 C.L. C.L. | Web | 4. září 2010 v 21:48 | Reagovat

Ty prázdniny ti moc přeju :) Už sis taky zasloužila trochu relaxu po všech těch stresech s GFP a borcema atd...
S Davem budeš. A šmitec. A vůbec se s tebou o tom nebudu bavit.
Zpívej, zpívej z plna hrdla. Až za tebou dojedu, tak mi zazpíváš ;*

2 Angelot Angelot | Web | 5. září 2010 v 20:30 | Reagovat

Koťátko :D
Děkuji, avšak, prázdniny už jsou bohužel za námi a co mě nejvíc štve, že jsme se nezvládly potkat :(
S Davem nebudu a říkej si co chceš :D To je věc nad slunce jasná :D A tichučko :D
A zazpívám :* A mohly by jsme se potkat toho 9. 10. na svoboďáku :) Když už tam budu zpívat, měla bych tam mít prý i chvilku čas sama na sebe, než půjdem na Favál :)) Sice asi jen půl hodiny, ale kdyby ses chtěla přijít kouknout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.