Říjen 2010

»Croatia 2010

28. října 2010 v 15:27 | Angelot |  La Graphique
Tak tímhle se musím pochlubit :) božňuju západy slunce a v takovém chorvatsku jsou prostě úžasné, když to slunce zapadá za moře :)
Doufám že se budou líbit, já se snažila :))

http://defendre-sa-vie.blog.cz
A tady maminka, jakože mořská pana :P

http://defendre-sa-vie.blog.cz

»Nenapadá mě žádný originální titulek - smutné

28. října 2010 v 14:56 | Angelot |  Le petit carnet
http://defendre-sa-vie.blog.cz

Umírám, milí moji :D
To je katastrofa :D Smát o půl druhé, vstávat v děvět? To mě málem zabilo. Ale pak na 4 hodiny do zpěvu! :D To byla teprve facka :D
Takže teď jsem uplně vyflusnutá a ráda že žiju.
Byla jsme tam jen s Verunkou, což bylo fajn. Dalo se tak udělat víc práce.
Ale to by Anděl prosím pěkně, nemohl být takovej idiot neschopnej, co nezvládne chytit druhý hlas. Práce jak na kostele. Ale myslím, že jsme pokročili/y (tady mám problém, nevím jestli to brát jako jen já a Verča, nebo já, Verča a učitel - ale ve své podstatě i :D).

A vlastně, tohle je hodně kraťučkej článek, páč jsem děsně unavená :D
Sakra, tak krátkej článek jsem dlouho nenapsala :D
No ale musím jít číst "Staré pověsti české" od pana Aloise Jiráska - jsem opravdu nadšená :/

Takže sem něco napíšu večer :)

»Numb // Linkin Park

27. října 2010 v 21:04 | Angelot |  La Musique
Tohle, to je prostě citová, srdeční záležitost ♥
Je, je prostě miluju. Nejúžasnější kapela, kterou znám. Vždycky najdu něco od nich, co v danou chvíli potřebuju. Ať chci kdykoliv, dycky pro mě něco maj. Každé jejich album má něco do sebe, každé je jiné. LP nikdy nezklamou. Ačkoliv nejlepší jsou první dvě alba, stejně jsou stále úžasní.
A tahle patří mezi mé nejoblíbenější!
A zrovna dneska, po cestě z nákupů mi hrála ve sluchátkách :) ♥


»PS: Miluji tě

27. října 2010 v 18:44 | Angelot |  Le film
Tak jsem si dneska ten film teda konečně pustila. Jsem se prvně bála, že to bude děsná slaďárna - víte co, ty přehnaně sladký americký komedie. Nebylo, bylo to úžasné. Moc se mi ten film líbil, ale byl smutný. A já byla pak smutná taky. Ale na konci jsem stejně měla ten přihlouplej úsměv :) škoda jen, že happy endy jsou většinou jen ve filmech.
No nevadí, určitě se koukněte :) Moc hezký film :)

Zdroj: http://csfd.cz


O filmu:

Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě.

Trailer:


»Jen já, jen já, o mě tu kráčííí... :P

27. října 2010 v 15:14 | Angelot |  Le petit carnet
http://defendre-sa-vie.blog.cz

Krásnej den! :)
To je taková POHODA! :D
Od rána sama doma - tatínek v práce, ségra s mamkou u tety. Vstát v devět, dát si granko :) Lehnout do postele, zapnout počítač, pustit film :) Paráda. Jsem si rozkoukala PS: Miluji tě. Zajímavej film. Nejvíc se mi líbí Lisa Kudrow (Znáte jako Phoebe z přátel :)). A připadám si trochu jak ona :D Akorát nejsem tak svérázná a sebejistá :D Respektive to nejsem vůbec, jen ve své hlavě :P

»Build a Bridge // Limp Bizkit

27. října 2010 v 10:20 | Angelot |  La Musique
Když ji miluješ, není co řešit :)
A ano, tohle je myslím jedna z mých písniček na dobrou noc ♥ :)
Je úžasná, furt mi zní v hlavě :))


»Vlk taky sliboval

26. října 2010 v 23:22 | Angelot |  Le petit carnet
http://defendre-sa-vie.blog.cz

Jak to je? Sliby chyby?
Jo, něco na tom pravdy. Chtěla jsem sem dneska naházet nějaké normální články, třeba písničky - v hlavě jích mám spousty co vám sem musím dát, nebo obrázky - takových krásných obrázků mám v počítači. Taky jsem chtěla sem hodit nějaké dotazníky třeba, nebo nějaké moje básničky, filmy, seriály. Takovou spoustu sem chci postupně dát a dneska - nic. Vůbec. Narvanej den, nestíhám.
Teď sedím na chodbě na zemi, je mi zima, chce se mi spát.
Ale ozvat jsem se musela :) :D
Chtěla jsem oběhnout své oblíbené blogy - nestíhám. Moc se omlouvám, vážně se těším na články, až si je přečtu, ale dneska nic, jsem mrtvá.
Takže zítra :))

Aaaa - postel volá. Vítá s otevřenou náručí. Letím do tepla. Vy se mějte famfárově :)

Dobrou noc a krásné snění :* :)

»Cesta do hlubin Študákovy duše"

25. října 2010 v 20:31 | Angelot |  Le petit carnet
Nenapsat vám?
Ale prosím vás, jak bych vám to mohla udělat? :P
A hlavně, já potřebuju chvíli spočnout.
Jelikož jsem si v sobotu i v neděli vyspávala hezky do jedné, nemohla jsem včera večer usnout a na dnešek se prospala krásné čtyři hodinky - joo, paráda. Samozřejmě jsem se včera nestihla všechno naučit, zapoměla že píšeme dneska písemku na slovíčka z konverzace - no prostě špica den :D Ale dobré, hůř jak na 3 jsem to snad nenapsala, tak si to pak opravím :)
No odpoledne zpěv - ha, jedno krásné zjištění - dneska jsem si krásně dávala hes2... rozumí někdo tomu co říkám?  :D Já jen že když to někomu řeknu, tak na mě hledí a nechápe jak vysoký tón to je. Jo, byla jsem na sebe pyšná :)
Špatné zjištění... teda, záležitost stará, můj hruďák s hlavákem zůstává nadále v nepřátelském vztahu a ne a ne je propojit. :(
No pak si Anděl koupil po dlouhé době Monstera (Modrý ♥) aby odpoledne nějak zvládl :D Přišla jsem domů, vylila do sebe ten půllitr energeťáku a šla se učit. Nový systém jak se učit díla do literatury :D Takže můj příběh na díla Svatopluka Čecha:
"HUSITA NA BALTU a ADAMITÉ táhnout proti ŽIŽKOVI ve chvíli, kdy je oddáván VÁCLAV Z MICHALOVIC s DAGMAR. LEŠETÍNSKÝ KOVÁŘ vše pozoruje, sedíc VE STÍNU LÍPY. EVROPA se nezitím stala středem zájmu SLÁVIE a přijíždí jejich zástupce HANUMAN. Souběžně s touto událostí je uskutečňován PRAVÝ VÝLET PANA BROUČKA DO MĚSÍCE. NOVÝ EPOCHÁLNÍ VÝLET PANA BROUČKA, TENTOKRÁT DO XV. STOLETÍ je uskutečňován až druhého dne z jitra, kdy všude zní JITŘNÍ PÍSNĚ. Objevují se mezi nimi i NOVÉ PÍSNĚ a bohužel i smutné PÍSNĚ OTROCKÉ."

Tak už je vám jasné, co ten chlápek napsal? :D Tak takhle mám 4 "příběhy" :D A jak si to pamatuju :D Ovšem s chemií je to horší. A nejlepší? Ano, sotva jsem se stihla doma ohřát, tak za hodinku letím zase na autobus a hurá zase do zpěvu z kterého jsem dojela o půl osmé. Naučila se chemii a teď přede mnou leží zbytek literatury.

Ach, držte mi palce. A zítra, či pozítří se sem pokusím konečně dát i nějaké smysluplné články :D

Mějte se, smějte se (A) :*

»Podzim :)

24. října 2010 v 21:12 | Angelot |  La Graphique
Jop, zase jsem se nudila o biologii a tak jak jsem tu jednou mluvila o těch fotkách, co bez toho aniž by prošly PS nejsou použitelné, tak teď o nich nemluvím, teď je zveřejňuji, akorát jen dvě. Víc toho za tu biolu nikdy nestihnu :D
Já vím, je to nic moc. Ale nejde tu o to, jde tu o to, že když to fotím, tak mám pocit, že něco zachytím. To kouzlo té přírody. Tu krásu. Baví mě to, miluju to.

http://defendre-sa-vie.blog.cz
http://defendre-sa-vie.blog.cz
A musíte uznat - že podzim je krásný :)

»Tady máš oštěp a jdi si ulovit kanca!

23. října 2010 v 15:57 | Angelot |  Le petit carnet
http://defendre-sa-vie.blog.cz

Fjuu, tři dny jsem nic nenapsala!
Teda, dva. A nutkání jsem měla jak sviň, ale zase jsem to tu nechtěla zahlcovat kravinama každej den, navíc - kdo to má číst? :D
Ale... aj :D
Čtvrtek? Parádní den, se musí nechat :D Jsem přišla do školy a hned se na mě všichni sesypali, jak mi to sluší (slovo sesypat se mi nelíbí, ale je to od sypat, co je ve vyjmenovaných slovech, že jo? :D) - tak mi zvedli sebevědomí :D Napsali jsme si hezky písemku z ajiny, z fyziky, z čejiny diktátek a bylo to fajn :D Ve fyzice zbytečná chyba, diktát nevím, ajinu nevím. Vlastně si teď ani nejsem jistá tím, jestli jsme psali.
Nejvíc náramně jsem si užila biolu, když nám pustil profesor nějakej dokument o plazech a já mám stránku popsanou věcma, co mě zaujaly! :)
Nejzajímavější věda je prostě biologie :))
No a cesta domů s Cukroušem zase stála za to :D Nevím vůbec jak jsme se dostaly do pravěku, ale dostaly jsme se k dospělosti a tak a Miška zahlásila: "Si představ, že ti bude deset, už budeš jakože dospělá a dojde za tebou mamka, dá ti do ruky oštěp a řekne "Na, a jdi si ulovit nějakýho kanca! Stáhni ho z kůže, z kosti jehlu a můžeš konečně chodit oblečená."
Ano, položilo mě to :D Smála jsem se celou cestu domů, páč tohle téma jsme byly schopné rozebírat celých třicet minut cesty a já celých třicet minut cesty umírala :D

V pátek jsem měla seznamovací den :D Ráno jsem došla do školy, ale jelikož jsme měli na osmou, tak jsem si šla sednout do bufetu za Ajkou a Adym a vedle u stolu seděl nějakej kluk. Z kvinty - jediné co o něm vím. A tak jsem se chvilku bavila s těma dvouma a najednou jsem si začala povídat s tím klukem :D Pak mi došlo že ti dva se s ním znají. No tak jsem s ním prokecala celou hodinu, než zazvonilo, tak jsem s ním furt mluvila a za celou tu hodinu jsem nezjistila jak se jmenuje :D Joo, to mě tak vytáčelo, že nemám nejmenší tušení s kým vlastně strávím hodinu a kvůli komu jsem se to vykašlala na učení :D Pak jsem ho ještě potkala na chodbě, tak jsme se na sebe culili jak kreténi a já se ho stejně na jméno zeptat nešla :D Inteligence taky :D
A večír v dramecu, přišel novej kluk, tak ten se seznámil sám, borec, ten se mi taky zamlouvá :D A pak ještě pan řídící došel konečně :D No prostě 3 nové lidi na seznamu :D

Achjo, vyčerpávající článek o ničem, mě ze mě škrábne :D