Únor 2011

»Angelot

20. února 2011 v 14:12 | Angelot |  Angelot
Titulek: Angelot
Rubrika: Angelot
Autor: Angelot 

:D Funny :D
Každopádně :D Nevím, jsem zvláštní. Jednou mám období, kdy se sama sobě líbím, jindy - a to většinou, mám období, kdy si opravdu připadám dosti děsná, nepěkná a tak dále. Kupodivu, teď mám období, kdy se cítím pěkná :D Čumíte, co? :D Já totiž jo. :D
Nicméně, musela jsem vám sem dát tuto fotku, ano, protože na ní si připadám pěkná. Na ní, nevím. Prostě lícní kosti! (Vzpoměla jsem si na zamilovaného profesora "Já mám lícní kosti!!" :D Ano, cítím se tak nějak. Já mám lícní kosti!) Svoje rty jsem se naučila milovat díky matince, která mi furt omílala, že plné rty jsou výhra. :) Jsou plné a plné rty se nejlépe líbají. Ani nevíte, jak jsem nadšená, že on má taky taak plné rty. Radost líbat. 
A svoje oči mám vlastně taky ráda. Nevím. Modrá je prostě nejkrásnější barva a tak si přeci nemůžu stěžovat, že nemám pěkné oči :D Jasně, chtěla bych výraznější, ale stejně :) 
A ten obličej. Já nevím. Chvíli se mi líbí, chvíli se mi nelíbí :D Ale momentálně se mi líbí :D
A že je tento článek nesmyslný? Jo, máte pravdu, je. Ale já si utužuji své sebevědomí. 

defendre-sa-vie.blog.cz

Síla lidskosti

17. února 2011 v 15:10 | Angelot |  Le petit carnet
Tak milí zlatí, opět se ozývám. 

Dneska jsme byli se školou na promítání dokumentárního filmu "Síla lidskosti". Já si myslím, že někteří z vás určitě ví, co za film to je, pro ty co neví, jedná se o film o Nicholasovi Wintnovi (Wintonovi? promiňte, skloňování cizích jmen mi občas dělá problémy).
Nicméně tento film o muži, který dokázal zachránit těch 669 dětí, o jeho plánech, o tom, jak to dokázal vymyslet mě doopravdy dohnal k slzám. Ke konci filmu jsem to nevydržela a doopravdy se rozbrečela. 
Beseda po filmu byla určitě dobrá, páč nám bylo zodpovězeno spousty zvědavých dotazů a byli jsme i pobaveni historkami o siru Nicholasovi. 
Ráda bych tedy viděla i Nickyho rodinu. 

»Propagace xD

10. února 2011 v 20:37 | Angelot |  Le petit carnet
Pardón, ale mě se nechce házet ty fotky sem, když už jsem si kvůli nim založila blog, tak si ho tu budu ale pěkně propagovat :D 


Kdyby náhodou, někdo se hodně nudil :D :) 

»Čuchala jsem ti k džusu

2. února 2011 v 20:55 | Angelot |  Le petit carnet
Bobánci, co vysvědčení? :D Há? No povídejte! :)
Já se musím pochlubit! :D 5 dvojek a jinak jedničky, což znamená → vyznamenání!!! :D (jsem měla naposledy v pololetí v prváku, takže dva roky zpátky :D)
Ale hnedka druhé pololetí si pěkně poseru, páč třeba včerejší písemku z matiky mám blbě celou, ale jinak pohodičká :D (Jo, pohodičká! :D - nechápejte :D)
No v pondělí po škole taky pohodičká. Šli jsme to jen tak trošku zapít. Tak že si dám pivo "18 bylo?" "Jo."... uvěřil :D Občanku po mě nechtěl :D Ale stejně po mě to pivo musel dopíjet V., páč já to nějak na ten prázdnej žaludek nedávala :D
A pak jsme se Suns jeli zpátky :) Myslím, že jsme parádně zase všechno probraly. Ona si stěžuje pakoš, že jí píše, když je dva metry od ní... řekněte sami - není to krásný? :D :)) 
Há - včerejšek - dokonale přeskočíme :)
A dnešek :D Já nevím, mě dneska přišli všichni strašně vtipní :D V. a jeho "Smrdí to strašně ale voní pěkně" nebo C. M.  "Tady má taky vlasy, ale nemá." :D A Ady při písemce z bioly na Filase "Víš jak se řekne polsky hovězí?" :D Pohoda, brali jsme oběhovou soustavu člověka jen tak mimochodem, nevím jak ho to napadlo :D Nebo jsem došla do třídy a spolužačka na mě "Čuchala jsem ti k džusu, nevadí?" :D 
Já nevím, mám pocit, že jsou všichni jebnutí po palici :D Ale dnešek byl vtipný :D těším se na zítřek, i na pátek, i na sobotu :D A to je fajn, no ne? :)

A co vy tedy? :D jak se máte? :) Co plánujete? Co ve škole? :)

»Zut!! :D

1. února 2011 v 18:35 | Angelot |  Le petit carnet
Shit!
Kde jsou všichni ti, kterým to akutně musím říct? :D
Celé odpoledne, chápete? :D Celé odpoledne! :) 
Fall in love.